Współpraca
 
 
 

 

 

Zasady współpracy

Zapraszamy do współpracy właścicieli pracowni tapicerskich, showroomów, architektów wnętrz. Oferujemy rabaty do 50% na zakup naszych tkanin oraz innych towarów wykonanych z naszych tekstyliów: kocy, gobelinów, narzut, poduszek, itp. Oferujemy tkaniny z naszej kolekcji oraz tkaniny na zamówienie. Drukowane i żakardowe. 

W ramach współpracy proponujemy wspólną promocję. Sami promujemy nasze tkaniny i wykonane z nich produkty. Promujemy także działalność naszych partnerów na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych.

 
 

1. Jak rozpocząć współpracę?

Jeśli chcesz zostać partnerem marki MOST, napisz do nas. Opisz profil swojej działalności, podaj dane kontaktowe. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

2. Cennik

Na naszej stronie zobaczysz ceny obowiązujące w naszym sklepie. Jako nasz partner, otrzymasz dedykowany rabat. Możesz udzielić klientowi dowolnego rabatu w ramach swojej marży/swojego rabatu.

3. Zalety współpracy

Nie ponosisz ryzyka. Kupujesz od nas tkaninę lub gotowy produkt, gdy chce za nie zapłacić Twój klient. Dopiero wtedy przeprowadzasz transakcję na naszej stronie.

4. Co możesz zaoferować swojemu klientowi?

Nie musisz ograniczać się do tkanin i produktów aktualnie dostępnych na naszej stronie internetowej. Możesz zaproponować zupełnie nową tkaninę według wzoru klienta lub własnego. Pytaj o tkaniny dostępne na zamówienie. Dokładną wycenę otrzymasz po przedstawieniu konkretnego projektu. Pytaj nas o wszystkie detale, służymy wszelką pomocą.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl